http://farsiup.com/images/uvh4fljhnjpueyoy49.png

» » آغاز پخش ازمایشی شبکه های دیجیتال از ایستگاه تلویزیونی سید مرتضی (ع) کاشمر

آغاز پخش ازمایشی شبکه های دیجیتال از ایستگاه تلویزیونی سید مرتضی (ع) کاشمر

آغاز پخش ازمایشی شبکه های دیجیتال از ایستگاه تلویزیونی سید مرتضی (ع) کاشمر

فروزان فرماندار کاشمر گفت: با نصب فرستنده اختصاصی در ایستگاه تلویزیونی سید مرتضی (ع)کاشمر، امکان دریافت شبکه هاب دیجیتال در تمام نقاط این شهرستان فراهم شد.
مهدی فروزان در گفتگویی اظهار داشت: اگرچه کاشمر جزو اولین شهرستان های استان در ردیافت شبکه های دیجیتال از طریق فرستنده های دیگر بود و امکان دریافت این شبکه ها در برخی نقاط شهرستان وجود وجود نداشت اما با پی گیری های انجام شده و اختصاص اعتبار مورد نیاز فرستنده دیجیتال در این شهرستان نصب شد.
وی با بیان این که پیش از این شهروندان کاشمری از طریق فرستنده گناباد شبکه های تلویزیونی را دریافت می کردند و به دلیل موقعیت جغرافیایی شهرستان امکان دریافت شبکه های تلویزیونی در برخی نقاط شهر وجود نداشت یادآور شد: خوشبختانه با نصب فرستنده دیجیتال که از امروز به طور آزمایشی در این شهرستان نصب و راه اندازی شده است امکان دریافت تمامی شبکه ها در نقاط مختلف شهرستان فراهم شده است.
فرماندار کاشمر خاطر نشان کرد: ساکنین نقاط شهری و روستایی شهرستان می توانند با تغییر جهت آنتن های تلویزیونی به طرف فرستنده سید مرتضی واقع در ارتفاعات شمالی شهر و تنظیم مجدد گیرنده دیجیتال شبکه های دیجیتال تلویزیونی را دریافت کنند .

  • نویسنده: reza-karimi
  • نظرات: 0
  • بازدیدها: 1 004
  • تاریخ: 8-11-1393, 08:11

پیام سیستم

جهت ارسال نظر، ابتدا در سیستم لاگین کنید.