http://farsiup.com/images/uvh4fljhnjpueyoy49.png

» » همایش روز ملی شوراها درکاشمر برگزار شد

همایش روز ملی شوراها درکاشمر برگزار شد

همایش روز ملی شوراها درکاشمر برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری به مناسبت 9 اردیبهشت ماه روز ملی شوراها با حضور اعضای شوراهای اسلامی شهر وروستا شهرداران ودهیاران وجمعی از مسئولین همایش روز ملی شوراها درکاشمر برگزار شد .
دراین مراسم که مدیرکل دفتر شهری وشوراهای استانداری خراسان رضوی حضور داشت فروزان فرماندار کاشمر در سخنانی اظهارداشت :
شوراها در حقیقت از ارکان مهم مدیریت در شهر و روستا هستند به طوری که به لحاظ قانونی و اسناد بالادستی از یک جایگاه پر اهمیت برخوردار است.
وی تصریح نمود : در سایه تعامل و همکاری که بین شوراهای اسلامی شهر و روستا با ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان برقرار است به خوبی همدلی و همزبانی که مد نظر رهبر معظم انقلاب بوده در راستای توسعه و عمران و آبادانی شهرستان محقق شده است،
فروزان با اشاره به اینکه شوراها تجلی اراده مردم هستند که در تصمیم‌گیری‌های مهم شهرستان نمایان و الزام‌آور است، تصریح کرد: در حالی شاهد فعالیت شوراها در دوره چهارم هستیم که سه دوره فعالیت اثر بخش و تأثیرگذار آن بر همگان واضح و آشکار است.
فرماندار کاشمر با تأکید بر اینکه در راستای اجرای طرح توسعه ای شهری، شوراها می‌توانند در راستای عملیاتی کردن بودجه شهرداری‌ها نقش به‌سزایی ایفا کنند، یادآور شد: با توجه به اینکه امسال از سوی رئیس جمهور به‌نام سال کسب و رونق کار و اشتغال نامگذاری شده باید تلاش کنیم تا زمینه ایجاد و توسعه صنایع و کارگاه‌های تولیدی را در سطح شهرستان فراهم کنیم.
گفتنی است همچنین دراین مراسم امام جمعه ونماینده مردم درمجلس شورای اسلامی حضور داشتند

  • نویسنده: reza-karimi
  • نظرات: 0
  • بازدیدها: 1 281
  • تاریخ: 13-02-1394, 12:20

پیام سیستم

جهت ارسال نظر، ابتدا در سیستم لاگین کنید.