http://farsiup.com/images/uvh4fljhnjpueyoy49.png

وصیت نامه شهید محمد حسینیان


وصیت نامه محمد حسینیان
بسم ا... الرحمن الرحیم
الذین آمنوا و هاجروا و جاهدوا فی سبیل ا... باموالهم و انفسهم اعظم درجه عند ا... و اولئک هم الفائزون . سوره توبه آیه 12 تا 19.
آن کسانی که ایمان آوردند و هجرت کردند و جهاد کردند در راه خدا با اموال خود و جانهای خود برگزیده و اعظم درجه را نزد خدا دارند.
به نام خداوند بخشنده مهربان که مردم را به راه حق دعوت کردند و با درود بر مهدی منجی انسانها و درود بر موسی زمان حضرت امام خمینی و با سلام بر شهیدان صدر اسلام تا به امروز.
بنده محمد حسینیان فرزند حسن متولد 1325 از روستای رزق اباد بنا بر مسئولیت الهی که خداوند بزرگ و برای حق دینی و مکتب و به لبیک آقایم حسین جواب مثبت داده و بنا بر اینکه از کشور و دینم حفاظت کنم و همچنین موقعی که می بینم برادران مسلمان من در جنوب لبنان و در عراق و دیگر کشورها ی اسلامی که از بنده بلکه از تمام امسال من کمک من خواهند بنا بر مسئولیت برادری که می فرماید دو برادر مسلمان در تمام کارهایشان با هم شریک هستند بنا بر این مسئولیت بنده می روم تا به برادر مسلمانم که از من کمک می خواهد کمک کنم و همچنین به فرمان امام عزیزم عمل کرده باشم و همچنین به فرمان مولایم حسین (ع) لبیک گفته باشم فرمود هل من ناصر ینصرنی ایا کسی بود که کند یاری حسین آیا بکربلا به مددکاری حسین اری حسین من به قول خود عملمی کنم و کربلایت را از ظلم صدامیان آزاد و همچنین مسلمانان عراق را و قول من این است که چون بنده به مادرم قول دادم که تا راه کربلا را باز نکنم از پای ننشنینم و بعد از کربلا راهی قدسی خواهیم شد و حال شما ای پدر عزیزم شما که آن شبهای سرد زمستان و روز گرم تابستان و آن مهربانی می ایستادید و آن محبتهایتان که من کردید و بالاتر از آن مرای اسلامی و آشنا پرورش دادید و دین خدا را به من خواندید پدر ازشما می خواهم که دراین مدت از زندگی فرق زشتی و یا خطایی از بنده سر زده مرا ببخشید و حلالم کنید و حال ای پدر اگر شهید شدم از شما می خواهم که هر نوع اسبابی و وسایل اززندگانی که هست بین سه فرزندم تقسیم کنید و موتوریکه درخانه دارمبفروش برسانید و از آن هشت هزار تومان آنرا به همسرم بدهید و دو هزار تومان آن را برای روزه و نماز بپردازید اگر خدا لطفش را شامل حال من کرد و شهید شدم جنازه ام را به رزق آباد ببرید و کنار مرقد مادرم بخاک بسپارید چرا ؟ برای اینکه مادرمن آرزوی کربلا داشت و من می روم که او تنها نباشد درضمن کسی که به وصایای من باید عمل کند پدرم می باشد و اگر با پیروزی برگشتم ان شا ء ا... بعد در جنگ با اسرائیل شرکت خواهم کرد و تا قدسی و همچنین تمام سرزمینهای اسلامی تا آزاد نکنم از پای نخواهم نشست خداوند مرا ببخش و عفوم کن و اگر از من گناهی سر زد و کارهای زشتی انجام دادم مرا بیامرزید در ضمن از دعا برای امام یادتان نرود و همیشه از انمام غفلت نکنید خداوند امام عزیزما را تا انقلاب مهدیت او را برای تمام مسلمانان جهان نگهدار.
سرباز امام زمان (عج)- پیرو امام خمینی فرزند شما – محمد حسینیان به تاریخ 15/5/1361


وصیتنامه دوم شهید محمد حسینیان
بسم رب الشهداء والصدیقین
الذین آمنوا و هاجروا و جاهدوا فی سبیل ا... به اموالهم و انفسهم اعظم درجه عند ا... و اولئک هم الفائزون .
قران کریم 22
پروردگار ، دیگر بار بسویت می ایم دوباره کوله بار سفر به سوی تو برمی بندم به بارگاه مقدست روی می کنم به جبهه می آیم تا اسلام عزیزم را از شر پلیدان زشت برهانم و با نثار خون سرخم بر ارض مقدس کشورم کربلایی دیگر بوجود اورم و خود را از قید زندگی دنیوی برهانم و روحم را برفراز ملکوت آنجا که مخصوص انبیاء و اولیاء خاصت هست به پرواز در آورم اگر چه می دانم که با این هجرتم فرزندانم خواهند گریشت همسرم در فراغم اشک خواهد ریخت ولی بخاطر تو تمامی این مشکلات را با جان و دل پذیرا شدم . می روم تا با شهادتم بر دیگران درس شهادت و شجاعت را بیاموزم و به رهبرم بگویم که ای پیر نستوه بدان که ما اهل کوفه نیستیم که تنهایت بگذاریم ما سینه خود را بستر آماج گلوله هایی از خدا بی خبران زشت قرار می دهیم تا به ندای مظلوم اسلام عزیز لیک گویم . هان ای دشمن پلید چنان بسویت دلیرانه و بی با ک پوزش خواهم اورد که دنیا این ایثار و از جان گذشتگی را از یاد نبرد.و میدانم که از خون من هزاران حبیب بن مظاهر پای در عرصه وجود خواهند گذاشت و سلاح افتاده ام را بر دست خواهند گرفتت و راهم را ادامه خواهد داد. فرزندانم مبادا در شهادتم اشک بریزید گریه شما باعث خوشحالی دشمن می شود . برشما است که زینب وار پرچم افتاده از دستم را بردارید و در کاخ یزیدیان رسالتم را ادامه دهید. و تو ای همسرم سعی کن تا بچه هایم را پیرو خط ولایت فقیه تربیت دهی تا فردای روز هر کدامشان علی اکبری شوند و کاخ متزلزل ظالمان را ویران سازند.
و شما ای پایگاه محترم بسیج روستای رزق آباد نشستن در خانه را کنار بگذارید و روی به جبهه ارید تا با خدا نزدیک شوید و با مناجاتتان در دل سنگر مجاهدان فی سبیل ا... باشید چرا که شما نام مقدس بسیج را بروی خود گذاشته اید و باید به این شعاریتان عمل کنید .
از خداوند محترمم می خواهم که اگر شهادت نصیبم شد قبرم را در کنار مادرم بخاک بسپارد چونکه امید و علاقه ان نسبت به من زیاد بود . پدر عزیزم بعد از من شما وصی من باشید و از شما می خواهم که به مقدار 2000 تومان که از سهم امام قرض دار هستم از پول خانه پرداخت نمائید و به مبلغ 10000 توان اضافه بر پول قباله همسر م داده ام به آن پرداخت نمائید و چون این ماه مبارک را درجبهه نتوانستم روزه بگیرم از شما می خواهم از همگی شما التماس دعا دارم . مقدار یک ماه و 6 روز برایم روزه قضا بگیرید.
جانثار اسلام: محمد حسینیان 2/5/1362
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار.

  • نویسنده: reza-karimi
  • نظرات: 0
  • بازدیدها: 2 289
  • تاریخ: 11-10-1348, 03:30

پیام سیستم

جهت ارسال نظر، ابتدا در سیستم لاگین کنید.