http://farsiup.com/images/uvh4fljhnjpueyoy49.png

» » وصیت نامه پاسدار شهید علی اصعر خدمتگذار

وصیت نامه پاسدار شهید علی اصعر خدمتگذار

وصیت نامه پاسدار شهید علی اصعر خدمتگذار
بسم ا... الرحمن الرحیم
و لا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل ا... اموتا بل احیاء عند ربهم یرزقون.
با درود و سلام بر پیشگاه معظم بقیه ا... العظم حضرت صاحب الزمان مهدی موعود (عج) و با درود و سلام بر نائب برحقش خمینی عزیز این اسطوره قرن درهم کوبنده کاخ سرخ و سفید شرق و غرب که با پیامها و رهنمودهای آسمانی خود امت حزب ا... را از گمراهی نجات داده و به سر منزل مقصود رهنمود می نمایند و با درود بر جمیع شهداء مخصوصا شهدای جنگ تحمیلی و انقلاب اسلامی و با درود و سلام بر تمامی خانواده های شهداء.
حمد وسپاس خداوندی را که به ما توفیق زنده ماندن را عطا فرمود تا بتوانیم خدمتی هر چند ناچیز در راه حق انجام دهیم تا لا اقل توشه ای برای زندگی دائمی ماست داشته باشیم و شاید به سبب این خدمات که امیدوارم مورد قبول خداوند قرار گیرد – کمی از کوله بار سنگین گناهم کم شود.
وصیتی به مادر عزیزم :
مادر مهربانم که یک فرزند دارید و او هم مدتی است در جبهه های حق علیه باطل مبارزه می کند البته شما باید افتخار کنید و بدانید که من آنقدر در جبهه می مانم تا یا پیروز شوم و یا شهید شوم تا راه شهدای عزیز را دامه دهم و حسین زمان را یاری کنم زیرا که امروز می بینم که در جبهه کردستان به خاطر مشکلات زیاد به وجود ما نیاز است و می دانم که شما در آنجا مشکلات زیادی دارید ولی باید فکر کنید به خانواده صدها تن اسیر و هزارها شهید و بدانید که من تا زنده هستم از حریم اسلام و حریم ناموسم دفاع می کنم . آری من می بینم پیرمردهای 70 ساله و یا بچه هایی که بیش از 13 سال ندارند و در جبهه هستند و یا افرادی که معلول هستند چشم ندارند و یا دست و پا ندارند- در حالیکه من تمام اعضای بدنم سالم است چگونه می توانم خدمت نکنم – فرداست که مرگ دامنمان را بگیرد و ما افسوس خواهیم خورد و دستمان به جایی نخواهد رسید . مادر عزیزم دلم نمی خواهد که در خانه بمیرم – دلم می خواهد در سنگر بمیرم همان سنگری که بوی عطرو گلاب از آن می آید – همان سنگری که حسین (ع) به داخل آن می آید و سر شهیدان را بر دامن می گیرد و همان سنگری که مهدی راهنمای اوست و معلولی به خاطر دیدن مهدی (عج) پایش شفا یافت.
وصیتی برای همسرم:
همسرم سفارش بنده به شما این است که حتما دعاهای توسل و کمیل و رفتن به مسجد را فراموش نکنید چونکه ما هرچه داریم از همین دعاها و مساجد داریم . گرچه مدتی است در پشت جبهه اندوه زیاد و دوری و رنج فراوان شما را آرزده است که امیدوارم ان شاء ا... عوض آن را از خداوند یکتا بگیرید و گرچه من در جبهه فکرم راحت نیست ولی امروز اسلام و جبهه به ما نیاز دارد و همچنین ما نیاز به اسلالم داریم بنابراین وظیفه خود دانستم که به ندای هل من ناصر ینصرنی پسر حسین (ع) لبیک گویم و خود را به جبهه حق علیه باطل برسانم و هرگاه ناراحتی به شما دست می دهد به خانوده های مظلوم شهدا و جنگ زدگان بنگر که چگونه با نداشتن پدر و همسر و خوراک و پوشاک در چادرها زندگی می کنند.
همسرم به فرزندانم مهربانی کنید و به آنها توجه زیادی داشته باشید – هر روز دو رکعت نماز برای سلامتی امام بخوانید و از خدا بخواهید که ناراحتی خودتان رارفع کند – امکان دارد انسان یکسال عبادت کند ولی در یک لحظه اجر و مزد خود را از دست داده باشد در حدیث داریم که هرگاه به انسان حالت عصبانی دست می دهد با خواندن سه تا سوره توحید جای خود را عوض کرده و به جلو حرکت کند تا ناراحتی ازاو رفع شود . مهمترین چیزی که باید داشته باشید ایمان است زیرا می توان با ایمان رستگار شد هم در دنیا و هم در آخرت .
وصیتی به فرزندانم ملیحه و نرجس:
دختران عزیزم هیچ گاه ازنماز و دعا فراموش نکنید همیشه حضرت فاطمه (س) و حضرت زینب (س) را سرمشق و الگوی خود قرار دهید . ازنبودن من رنجور نباشید و به یاد آورید از فرزندان حسین شهید (ع) که راه پدر خود را ادامه دادند و در پا برجا ماندن اسلام کمک زیادی می کردند . عزیزانم همیشه به حرف مادرتان گوش کنید و با او در دعاها و مساجد شرکت کنید. قرآن را فرا گیرید و به دیگران هم بیاموزید و همیشه به یاد خدا باشید. علی اصغر خدمتگذار

  • نویسنده: reza-karimi
  • نظرات: 0
  • بازدیدها: 2 392
  • تاریخ: 5-07-1394, 09:00

پیام سیستم

جهت ارسال نظر، ابتدا در سیستم لاگین کنید.