http://farsiup.com/images/uvh4fljhnjpueyoy49.png

» » وصیت نامه پاسدار شهید محمد ارشد زاده

وصیت نامه پاسدار شهید محمد ارشد زاده

وصیت نامه پاسدار شهید محمد ارشد زاده

بسم ا... ارحمن الرحیم
ان الذین قالوا ربنا ا... ثم استقاموا تتنزل علیهم الملائکه الا تخافوا و لا تحونوا و ابشروا بالجنه التی کنتم توعدون نحن اولیائکم فی الحیوه الدنیا و فی الآخره و لکم فیها ما تشتهی انفسکم و لکم فیها توعدون.
سلام بر مهدی (عج) منجی انسانها و دورد بر نائب برحقش امام خمینی و سلام و درود به امت شهید پرور اسلام و سلام و درود بر قهرمانان جبهه های نور علیه ظلمت.
پروردگارا تو را شکر می کنم که به من لیاقت شهادت در راه خودت عطا نمودی . پروردگارا تو خود آگاه هستی که تنها برای تو و برای اسلام تو قدم در این راه نهادم و از بذل جان و مال دریغ ندارم زیرا آنچه در دست من است جز امانتی بیش نیست و روزی باید آن را پس داد – پس چه بهتر که با مرگی با افتخار – شهادت در راه تواین زندگی را به پایان ببرم و این آرزوی دیرینه من بوده است .
آنکس که ترا شناخت جان را چه کند فرزند وعیال و خانمان را چه کند.
بارالها تو خود آگاه هستی که هدفم جز برای سرافرازی اسلام و قرآن تو نبوده است و جز برای رضای تو و نیز این را می دانستم که روزی لباس سبزم به خون آغشته خواهد شد و هیچ بیمی نداشتم زیرا می دانستم راهی که من قدم بدان گذاشته ام و مکتبی که من بدان ایمان آورده ام جز با فداکاری و از جان گذشتگی با چیز دیگری بدست نیامده است و در این راه چه جانها که فدا نگردیده است چه مسلمانانی از صدر اسلام تا بحال در این راه فدا نشده اند امروز ما وارث اینچنین اسلامی هستیم و تا پای جان برای حفظش خواهیم جنگید همانطور که سرور آزادگان حسین در روز عاشورا جنگید ما درس آزادی و آزادگی را از مکتب حسین آموختیم و نخواهیم گذاشت که این خونهای عزیز پایمال شود چرا که پیرو حسینیم و عاشق حسینیم و درس شهادت را از او آموخته ایم و راه زندگی کردن و چگونه مردن – هدف را – مبارزه را – با ظالمان سازش نکردن را – هیات من الذله را- فداکاری را –استقامت را –هدف را پس یار و یاور اویم و به ندای او پاسخی خواهیم دادتا آن زمان که کربلایش را از لوس فاسقان و ستمکران و کافران آزاد سازیم ما فرزند اسلامیم و اسلام به ما جان داده است و باید اسلام را جان ببخشیم و زنده اش نگه داریم و ندای امامان که امروز ندای اسلام است باید پاسخی دهیم و مسئولیم و پروردگار عالم گواه است که جز برای این برای چیز دیگری قدم در این بیابانهای گرم و سرد طاقت فرسا نگذاشته ایم و روز را در مقابل دشمنان اسلام بسر نبرده ایم، این است راه و هدف ما . و ای خواهران و برادران بدانید که امروزشما وارث اسلام و حافظ قرآن و مکتبی هستید که خونهای گرانبهایی برای آن ریخته شده است – حسین ها – علی اکبرها – قاسمها – عباسها – حبیب بن مظاهرها – بهشتی ها – رجائیها –علی اصغرها فدا شده است و امروز حفظ وحراست از این خونهای گرانبها به دست شماست و کوتاهی در این مسئولیت بزرگ خیانت به اسلام است و امروز تمامی دشمنان اسلام دست اتحاد و یگانگی به هم داده اند تااسلام عزیزرا برای همیشه از بین برند به خصوص ابرقدرت شرق و غرب جنایتکار- ولی بدانند ملتی که شهادت را ازمکتب حسین و در آزادی و آزادگی را ازمکتب او آموخته است هیچ گاه در مقابل ظالمان سر تسلیم فرو نخواهد آورد و همانطور که تا بحال مقاوم ایسناده است با قامتی استوار و مقاوم خواهد ایستاد و امروز رزمندگان دلیر اسلام با الهام از مکتب اسلام بعد از چهار سال مقاومت و ایثار و فداکاری و از جان گذشتگی ثابت نموده اند با ایمانی قوی و اراده ای آهنین تا پیروزی نهایی و فتح قدس و کربلا خواهند جنگید و از هیچ چیز باکی ندراند – نه از قدرت سلاحی – نظامی – تاکتیکی دشمن – نه از بمبهای شیمیایی و نه از چیز دیگر و همه اینها چیزهای پوچی است که نمی تواند ما را از این حرکت الهی باز دارد و در برابر قدرت الهی بایستد وتا آن هنگام که ما به قدرت الهی متکی باشیم و جوانان ما چون یاران حسین عاشق شهادت باشند ما پیروزیم و تا هنگامی که رهبری چون امام عزیز داشته باشیم ما از هیچ قدرتی جز قدرت پروردگاربیمی نداریم و ملتی که این چنین باشد همیشه پیروز است.


پیام:
خواهران وبرادران عزیز : به سخنان امام امت که الهام گرفته از اسلام اصیل است گوش فرادهید و بدانها عمل نمائید . مبادا امام را تنها بگذارید که هر چه داریم از او داریم و سلام مرا به امام برسانید و قدر او را بدانید و از خداوند متعال بخواهید که تا انقلاب مهدیش او را برای ما نگهدارد از جنگ که در راس تمام مسائل است فراموش نکنید و همچنان برای دفاع از اسلام عزیز به جبهه های حق علیه باطل بروید و در این جهاد مقدس شرکت نمائید و ازاین فرصت الهی استفاده نمائید. در نمازهای جماعت شرکت کنید و به خصوص درنماز جمعه که کمر دشمن را می شکند از هیاهوی دشمنان اسلام نترسید و به قدرت الهی متکی باشید و همیشه و در همه حال خدا را از یاد نبرید در هر قشری هستید کار خود را به نحو احسن انجام دهید . کارتان برای رضای خدا باشد و از برادران سپاه می خواهم که در انجام مسئولیت خویش بسیار مقید باشند و حرمت و حراست از اسلام عزیز را همانطور که تا بحال بنحو احسن انجام داده اند انجام دهند از برادران دانش آموز که امید آینده انقلاب هستند می خواهم که به درسهایشان اهمیت دهند که در آینده انقلاب اسلامی و مسئولیت سنگین آن بر دوش آنهاست . و از تمامی برادران و خواهران حلالیت می طلبم و می خواهم که مرا حلال کنند. واز دوستانم می خواهم که مرا فراموش نکنند و بر مزارم گاه گاهی بیایند زیرا موجب خوشحالی من و تمامی شهیدان است . و از شما می خواهم که از تفرقه و نفاق و آنچه که دشمنان اسلام از آن خوشحال می شوند بپرهیزید. و برای امام عزیزمان همیشه دعا کنید باشد که رستگار شوید و در پایان امام را دعا کنید .
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار.
بسم ا... الرحمن الرحیم
با درود و سلام به پدر و مادر عزیزم و سلام به خواهران و برادر و عمو و عمه ها و خاله و دائی و قومان و خویشان و حاج آقا جعفرزاده و خانواده و هسرم . پدر ومادرم شما خوشحال باشید که پسر کوچکتان درراه خدا به درجه رفیع شهادت نائل گشته است و سعادت ابدی نصیبش گردیده است . شما چون کوه استوار باشید مبادا یک وقت برای من متاثر شوید و در شهادتم اشک بریزید – شما باید افتخار کنید که فرزندتان در راه خدا شهید شده است و به رفیع ترین و بزرگترین درجات نائل گشته است . ما از خدائیم و باید به سوی خدا برگردیم و خود می دانید که چقدر من در طلب آن بودم و آرزوی دیرینه من بود و می دانم که چقدر برای من زحمتها کشیدید. مادرم – مبادا بحال من گریه کنی و باید زینب وار و چون کوه استوار باشی همچنان مادر وهب و مادر اسماعیل و فاطمه (س) بود و افتخار کنی که از دامن خود اینچنین فرزندی را پرورده ای – ان شاء ا... اجرت را ار بی بی دو عالم فاطمه خواهی گرفت . و به همسرم بگوئید که تنها برای این با او ازدواج کردم که اولاد پیامبر و پاک و مومن بود و مرا حلال کند. به خواهرانم بگوئید که همچون زینب باشند و برادرم هنگامی که بزرگ شد لباس سبزم را بر تن بپوشد و سلاحم را در دست گیرید و سنگر را پر نمائید . پدر و مادر آنچه در رابطه با همسرم دانید و خواهید بکنید – اختیار در دست شماست و او هم خود می داند . پدر و مادرم مقداری روزه و نماز قرض دارم – در حدود 2 ماه روزه و مقداری نماز برایم بگیرید و اگر می توانید هر چند مدت در خانه روضه بخوانید و برایم دعا کنید. ماه رمضان افطاری دهید و در آش برای من فاتحه بخوانید. رادیو را به بسیج به دست برادر هاشمی بسپارید. مقداری پول قرض در حدود 150 تومان از برادر اکبری زارع و مقدار 500 ریال از برادر عسگری و مقدار 500 ریال از بسیج دارم بدهید. و مرا در مزار شهید سید حسن مدرس دفن نمائید و از خواهرانم زهرا و فاطمه و نسرین می خواهم که درسهایشان را خوب بخوانند. و از عمو و عمه ها و خاله و بخصوص دایی و شما حلالت می طلبم و اگر شما را اذیت نمودم مرا حلال کنید و برایم دعا کنید. شب های جمعه بر سر مزارم بیائید و به فقیران انفاق کنید دیگر عرضی ندارم .
والسلام
22/7/63
محمد ارشد زاده


  • نویسنده: reza-karimi
  • نظرات: 0
  • بازدیدها: 2 827
  • تاریخ: 22-06-1394, 09:13

پیام سیستم

جهت ارسال نظر، ابتدا در سیستم لاگین کنید.