http://farsiup.com/images/uvh4fljhnjpueyoy49.png

» » وصیتنامه پاسدار شهید عبدا... احمد زاده

وصیتنامه پاسدار شهید عبدا... احمد زاده

وصیت نامه پاسدار شهید عبدا... احمد زاده

بسم رب الشهداء و الصدیقین
و مالکم لا تقاتلون فی سبیل ا... و المستضعفین من الرجال . النساء و الولدان.
الذین یقولون ربنا اخرجنا من هذه القریه الظالم اهلها واجعل لنا من لدونک ولیا و اجعل لنا من لدنک نصیرا.
چرا در راه خدا و برای نجات آن مرد بیچاره و از مردها و زنها و بچه ها ئکه تحت شکنجه قرار گرفته اند نمی جنگید.
قرآن کریم
ملت شریف و شهید پرور ایران، خواسته همه شهداء این است که تا زنده هستید این آیه فوق را فراموش نکنید و برای نجات مستضعفین به این آیه شریفه عمل کنید. امت شریف شما می دانید ضامن سعادت و پیروزی و رسیدن به کمال انسانیت همان است که خدا و قانون خدا در جامعه حکومت کند و قرآن که قانون نامه زندگانی جامعه می باشد باید در جامعه اجرا شود شما می بینید که همه عزیزانمان برای زنده ماندن قرآن در جامعه چه فداکاریهایی می نمایند و شما هم نیز راه آنها را ادامه دهید اگر عزت و کمال می خواهید مسئله مهم دیگر رهبریت اسلام است که آن هم قرآن معرفی می فرماید چه کسانی می توانند ولی جامعه باشد. شهداء دو چیز را به ما امانت داده اند اول قرآن دوم رهبریت که همان ولایت فقیه می باشد تا زمانی که این دو امانت را حفظ نمائیم جامعه مسلمین آسیب نخواهد خورد. ولایت فقیه است که نهضت امام حسین (ع) را می تواند ادامه دهد . شهدای عزیزمان فداکاری کردند تا این نهضت امام حسین (ع) را پیش ببرند تا ضمن اینکه ملتهای ضعیف جهان را از دست ظالمین نجات دهند و تمام زمینهای مقدسی که در دست تجاوزگران قرار گرفته است از آنها پس بگیرند. شهدا خیلی دوست داشتند قدس اولین قبله مسلمین آزاد شود دوست داشتند شهدا که کربلا را آزاد کنند. در مسجد و جاهای دیگر که اجتماع نمودید این شعر را به یاد شهدا بخوانید:
هرکه دارد هوس کربلا بسم ا... هرکه دارد سر همراهی ما بسم ا...
بر مشامم می رسد هر لحظه بوی کربلا بر دلم ترسم بماند آرزوی کربلا
تشنه آب فراتم ای اجل مهلت بده تا بگیرم در بغل قبر شهید کربلا
به خدا ای دوستان، شهدای ما خیلی دوست دارند واقعه کربلا در بین جامعه زنده بماند چون ما هرچه داریم از کربلای حسین (ع) داریم.برادران و خواهران سعی کنید امام حسین (ع) را به جامعه بشناسانید ملت عزیز من از شما می خواهم امام را خالصانه دعا کنید.
ملت عزیز من از شما می خواهم مارقین و ناکثین و قاسطین را به جامعه بشناسانید بزرگترین دشمنان اسلام مارقین هستند. علی (ع) امام اولمان را مارقین کشتند. ملت عزیز از شما می خواهم آن سرمایه دارانی که خون ملت را میمکند شناسایی نمائید و آنها را به سزای اعمالشان برسانید. از خانواده هائیکه در زندگیشان فقر فرهنگی و مادی حاکم است از یاد نبرید از خانواده های شهداء خبر بگیرید و از آنها دلجویی نمائید.
چند کلمه ای به مادر عزیزم و برادر و خواهرم : برادرم و مادرم وخواهرم و ای خانواده برادرم من که اکنون شما را ترک کردم برای حفظ اسلام است شما برای من خیلی عزیز هستید ولی اسلام ازشما عزیزتر است حالا که از شما جدا هستم در ظاهر بدانید در واقع همه وقت با شما خواهم بود و سفارشم را فراموش نکنید.نماز را اول وقت بخوانید و قرآن را در جامعه زنده نگهدارید و لحظه ای خدا را فراموش نکنید و لحظه ای از مکر شیطان فراموش نکنید درپایان از برادر و همسر برادرم می خواهم بچه ها را طوری تربیت کنید که در آینده سرباز اسلام باشند سعی کنید درسشان را بخوانند توام با شناخت از اسلام عزیز. از شما می خواهم نگران من نباشید نگران آینده مسلمین باشید چون من هرکجا باشم بدانید با شمایم و سعی کنید دشمنان اسلام را ذلیل و خار و دوستان اسلام را شاد و سرافراز نمائید ان شاء ا....
در پایان از همه شما عزیزان می خواهم مرا حلال نمائید. در ضمن وعده من وشما برای دیدار در قیامت . خداحافظ

مورخه 10/04/60
عبدا... احمد زاده

  • نویسنده: reza-karimi
  • نظرات: 0
  • بازدیدها: 1 840
  • تاریخ: 14-06-1394, 10:09

پیام سیستم

جهت ارسال نظر، ابتدا در سیستم لاگین کنید.